09.26
VOL! Nieuwe datum 2 december S2M Eindhoven
Je onderneming heeft een boost nodig?
Je acquisitie pogingen leveren niet genoeg op? Erger nog, je hebt een hekel aan acquisitie. Je hebt geen opdrachten in het verschiet, je kunt moeilijk deelnemers voor je trainingen krijgen, je weet niet goed hoe je aan personal branding moet doen.

Wat jij nodig hebt is BLT !
Heb je wel eens een echte Amerikaanse BLT-sandwich geproefd? De smaak van de Bacon, Sla (Lettuce) en Tomaat( Tomato) smaken uitstekend samen. Ze versterken elkaar zelfs. Dat is precies wat de combinatie BLT ook voor jouw onderneming kan doen. Blogging, LinkedIn en Twitter kunnen elkaar op een zodanige manier versterken dat je onderneming groeit en klanten als vanzelf naar je toe komen.
Mijn verhaal
Hoe ik dat weet? Laat me je mijn verhaal vertellen: In december 2009 had nog nooit iemand van zakenvrouw Anne Raaymakers gehoord. Natuurlijk, ik was geliefd en werd vertrouwd door familie en vrienden, collega’s en mijn opdrachtgevers, maar verder dan die kring reikte mijn invloed en bekendheid niet.
Begin van dit jaar besloot ik een grote carrière switch te maken. Ik wilde weer trainingen gaan geven en iets gaan doen met mijn 25-jarige ervaring in het bedrijfsleven. Bovendien was ik kort daarvoor gegrepen door Social Media en zag dat daar grote mogelijkheden lagen. Ik heb de methode BLT ontwikkeld, heb deze zelf toegepast en nu, 9 maanden later, heb ik een bloeiende business, geef ik wekelijks workshops en incompany trainingen, ben ik met drie bedrijven een langdurig adviestraject ingegaan en komen klanten vanzelf naar mij toe. Ik werk gemiddeld 3 dagen per week en ga begin oktober voor de 2e keer dit jaar op vakantie. Het is niet vanzelf gegaan, ik heb hard gewerkt, maar het heeft zijn vruchten afgeworpen.
Inzichten en inspiratie
Jij leert de BLT methode in één dag. In de workshop BLT leer je hoe je Blogging, LinkedIn en Twitter in kunt zetten om je business een ongelooflijke boost te geven. Ik geef je tips en inzichten die je zullen inspireren tot grote hoogten. Ik vertel jou het geheim waarom klanten met jou in zee willen gaan. Ik ga je niet alleen inspireren, ik ga je ook de praktische dingen leren. Al je vragen en nog meer worden beantwoord.
Blogging:
Hoe start ik een weblog
Welke tools kan ik het beste gebruiken
Waar moet ik dan over schrijven
Hoe zorg ik dat er gereageerd wordt op mijn blog
Hoe zorg ik dat ik veel bezoekers krijg
Hoe zorg ik dat mijn weblog gevonden wordt in Google
Hoe maak ik een nieuwsbrief en krijg ik abonnees
LinkedIn:
Hoe profileer ik mezelf op LinkedIn
Hoe word ik gevonden op LinkedIn
Hoe verlevendig ik mijn profiel
Hoe begeef ik me in groepen en discussies
Hoe vind ik klanten op LinkedIn en hoe benader ik ze
Twitter:
Hoe begin ik met zakelijk Twitteren
Waar twitter ik dan over
Welke tools kan ik het beste gebruiken
Hoe zorg ik dat mijn berichten gelezen worden
Hoe maak ik een zakelijke Twitterpagina
Do’s en don’ts op Twitter
Hoe krijg ik meer volgers
Voor wie is deze workshop?:
Voor Zelfstandige Professionals, Entrepeneurs, ZZP-ers, Vrije Werkers, Freelancers en midden- en kleinbedrijf en iedereen die wil leren wat Blogging, LinkedIn en Twitter voor zijn onderneming kan betekenen.
Wat kost deze workshop?:
De BLT methode workshop kost € 79,00 per persoon voor een hele dag, inclusief koffie, thee, een heerlijke lunch én een e-boek om al het geleerde thuis toe te kunnen passen.
Kom met z’n tweeën en betaal samen 139 euro !
Informatie:
Dinsdag 16 november van 9 tot 5 uur
Locatie: Novalis 2 Vught
Industrieweg 30
5262 GJ Vught
De locatie is zeer gemakkelijk bereikbaar vanaf de A2. Gratis parkeerruimte.
Je kunt je verzekeren van een hands-on, praktische en leerzame workshop door je nu op te geven.
Voor alle workshops zijn de Algemene Voorwaarden van toepassing. Prijzen zijn exl. BTW.








