2010
11.12

E-boeken Lifehacking

Easycratie – Martijn Aslander en Erwin Witteveen

Een boek dat zich met vaart laat lezen en een mooie, heldere denktrant presenteert: die van de easycratie. Een niet-bureaucratische, zeer rationele, op samenwerking geënte manier van waarde toevoegen met gebruikmaking van de tools die deze tijd biedt. In het boek vind je praktische, principiële, technische en sociale voorbeelden van werken en organiseren in deze tijd.

Making it all work (vervolg op Getting things done) – David Allen
Het langverwachte vervolg op Getting things done.
Na het ongekende succes van Getting things done, laat David Allen met dit boek zien hoe je werk en leven dusdanig met elkaar in balans kunt brengen dat je op beide fronten als winnaar uit de bus komt. Making it all work tilt de GTD-methode daarmee naar een hoger plan.

Making it all work is hét zelfmanagementkompas dat richting geeft aan ons vaak zo hectische bestaan. Het helpt je controle en overzicht te krijgen, de absolute voorwaarden voor een stressvrij en productief leven.