2012
04.26

 

Gratis teleseminar op 2 mei 2012

Vraag jij je wel eens af waar jouw toekomstige klanten zitten op social media en hoe je hen kunt bereiken?

Zou het niet geweldig zijn als je hen direct aan kunt spreken via de beschikbare kanalen, met hen in contact kunt treden en een gesprek aan kunt gaan? Dat je hen kunt vertellen over jouw oplossing voor hun probleem?

Leer over het bereiken van jouw toekomstige en huidige klant op social media in het gratis teleseminar ‘Waar zit jouw klant op social media?’ op woensdag 2 mei 2012 om 20:00 uur.

Ik nodig je van harte uit om deel te nemen aan dit seminar. Doe mee door je op te geven via onderstaand formulier.

Mocht dit tijdstip je niet goed uit komen schrijf je dan toch in want je krijgt sowieso een opname van het teleseminar toegestuurd.

Vul je gegevens in:
E-mail:
Voornaam:
Achternaam:
je gegevens worden vertrouwelijk behandeld

 

Als bonus ontvang je ook mijn wekelijkse e-mails boordevol met tips over social media en social marketing. Je kunt je natuurlijk te allen tijde hier weer voor afmelden.

Wat is een teleseminar?

Een teleseminar wordt gegeven via de telefoon. Je belt vanuit huis in en kunt het teleseminar volgen. Als je je aanmeldt ontvang je een telefoonnummer en een code waarmee je in kunt bellen bij Teminar. De kosten zijn 9 cent per minuut.

5 opmerkingen

Wat wil je zeggen?
  1. Hoi Anne,
    Ik heb me ingeschreven, ondanks dat ik vanavond niet kan. Ben blij dat ik op een ander tijdstip je teleseminar kan beluisteren en je tips ter harte kan nemen.
    Met vitale groet,
    Monique Smit

  2. Jammer genoeg ben ik al bezet met een andere afspraak, maar ik ontvang heel graag de mp3 want dit is heel relevante informatie voor mij. Dank je wel!

  3. Beste Anne,

    De 2e heb ik ‘s avonds helaas een stevige vergadering en kan ik niet aan je teleseminar deelnemen. Ik vind het echter een belangrijk onderwerp en hoop dat je mij na afloop de mp3 wilt toezenden.

    Met vriendelijke groet,

    Arjen

    • Arjen, als je je aanmeldt ontvang je automatisch de mp3

  4. Hoe wist je dat we op vakantie waren? Het was heerlijk in Spanje ;-)

    Aangezien ik volgende week mijn eigen bedrijf ga beginnen, komt dit teleseminar als geroepen. Ik doe dus zeker mee.

Title